top of page

Projekty

tXWxIfslCjXkiI_U.jpg
Sadzimy "Małe Lasy Miejskie"

Zapraszamy firmy, miasta oraz instytucje do współpracy przy tym niezwykle ważnym i pożytecznym projekcie nasadzeń Małych Lasów z rodzimą roślinnością wspomagającą bioróżnorodność i biofilię.
"Małe Lasy Miejskie" jest projektem idealnie wpisującym się w strategię poprawy jakości życia w miastach, dużych i małych aglomeracjach, osiedlach, szkołach przy siedzibach firm, fabrykach lub zakładach pracy.

Sadzenie Małych Lasów Miejskich jest doskonałym i  skutecznym sposobem na skompensowanie wytworzonego śladu węglowego. 

Dodatkowo projekt ten posiada ogromną wartość jednoczenia i integracji uczestników podczas sadzenia lasu oraz późniejszej jego pielęgnacji.

Youth in climate Litigation.jpg
Młodzież w sporach klimatycznych

Z ogromną radością ogłaszamy rozpoczęcie międzynarodowego projektu do którego zostaliśmy zaproszeni „Młodzież w sporach klimatycznych”, finansowanego przez Fundusz Wyszehradzki.

Partnerami projektu są: Sağlam Düşünce Gencler Teşkilatı SDGT, YEE - Youth and Environment EuropeInternational Center for Peace and Integration - ICPIV4SDG 

Naszym celem jest promowanie uczestnictwa młodzieży i podnoszenie świadomości w kwestiach prawnych dotyczących kwestii środowiskowych poprzez organizację webinariów, sesji studyjnych, działań lokalnych i spotkań ewaluacyjnych w latach 2021-2022.

 

Baner - produkcje filmowe.001.jpeg
Projekt "Zrównoważone produkcje filmowe"

Interesujesz się branżą filmową?

Produkujesz filmy lub programy telewizyjne?

Chcesz żeby Twoje produkcje były zrównoważone i ekologiczne?

Szukasz sposobów na obniżenie kosztów produkcji?

Zapraszamy Cię na darmowy webinar on-line, który będzie początkiem nowego projektu naszej Fundacji.

Wśród zaproszonych gości przedstawiciele branży filmowej z USA, Kanady, Francji oraz Polski.

Ulotka - maseczki.002.jpeg
Tłum z maskami
96343496_904890786601445_441530151215090
Szkolenia z gry Climate Collage
Climate collage to niezwykła gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych pozwalająca zrozumieć zmiany i zależności jakie zachodzą w środowisku. Karty do gry w języku polskim mamy już gotowe. Zapraszamy na nasze warsztaty. Kolejne terminy ogłosimy już w krótce.
bottom of page