Zrównoważone produkcje filmowe

Nasza Fundacja rozpoczyna projekt wspierający producentów produkcji filmowych oraz telewizyjnych do tworzenia zrównoważonych produkcji filmowych.

Pierwszym etapem projektu była organizacja webinaru 
w dniu 7 sierpnia 2020, do którego zaprosiliśmy specjalistów z całego świata w dziedzinie zrównoważonego rozwoju branży filmowej.
Kolejnym etapem będzie stworzenie i rozpowszechnianie specjalnie przygotowanego Guide Book-a skierowanego do polskich ekip produkcyjnych, który będzie wsparciem merytorycznym, ale i praktyczną wskazówką jak krok po kroku wejść w świat zielonych produkcji filmowych.
Eksperci naszej Fundacji będą uczestniczyć i przeprowadzać szkolenia, warsztaty, webinaria oraz spotkania dotyczące celów, założeń oraz korzyści GreenFilmingu. Będziemy wspierać producentów na planach filmowych, przeprowadzając audyty i analizy, tworząc bazy "zielonych" dostawców oraz wprowadzając nowe pomysły i rozwiązania w życie.
Jeśli zamierzasz przekształcić swoje produkcje w sposób zrównoważony i potrzebujesz wsparcia skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni że razem uda nam się wiele osiągnąć.
Webinar możesz obejrzeć tu:

Gośćmi webinaru byli:

Andrew Robinson
Green Spark Group
Vancouver, Kanada
Emille O'Bien
Earth Angel
Nowy Your, USA
Charles Gachet-Dieuzeide
Secoya EcoTournage
Paryż, Francja
Tomasz Morawski
Haka Films
Warszawa, Polska
Partnerem technicznym webinaru był
Czym jest Zrównoważona produkcja filmowa?

Fundacja Planet For Generations

ul.Hugo Kołłątaja 31a/1

81-332 Gdynia

tel. +48 508 868 812

emial: planetforgenerations@gmail.com

2020 Planet For Generations Foundation

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram