top of page

Zrównoważone produkcje filmowe

Nasza Fundacja rozpoczyna projekt wspierający producentów produkcji filmowych oraz telewizyjnych do tworzenia zrównoważonych produkcji filmowych.

Pierwszym etapem projektu była organizacja webinaru 

w dniu 7 sierpnia 2020, do którego zaprosiliśmy specjalistów z całego świata w dziedzinie zrównoważonego rozwoju branży filmowej.

Kolejnym etapem będzie stworzenie i rozpowszechnianie specjalnie przygotowanego Guide Book-a skierowanego do polskich ekip produkcyjnych, który będzie wsparciem merytorycznym, ale i praktyczną wskazówką jak krok po kroku wejść w świat zielonych produkcji filmowych.

Plik z dokumentem możesz pobrać tu:


 
Baner - produkcje filmowe.001.jpeg
Eksperci naszej Fundacji będą uczestniczyć i przeprowadzać szkolenia, warsztaty, webinaria oraz spotkania dotyczące celów, założeń oraz korzyści GreenFilmingu. Będziemy wspierać producentów na planach filmowych, przeprowadzając audyty i analizy, tworząc bazy "zielonych" dostawców oraz wprowadzając nowe pomysły i rozwiązania w życie.
Jeśli zamierzasz przekształcić swoje produkcje w sposób zrównoważony i potrzebujesz wsparcia skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni że razem uda nam się wiele osiągnąć.
Webinar możesz obejrzeć tu:

Gośćmi webinaru byli:

Andrew Robinson
Green Spark Group
Vancouver, Kanada
Untitled-design-14.png
Emille O'Bien
Earth Angel
Nowy Your, USA
Charles Gachet-Dieuzeide
Secoya EcoTournage
Paryż, Francja
Tomasz Morawski
Haka Films
Warszawa, Polska
Emellie-6b-e1521670799345_edited.jpg
ezdzedzed-03_edited.jpg
Partnerem technicznym webinaru był
logo-2.png
TM%20foto_edited.jpg
Czym jest Zrównoważona produkcja filmowa?
bottom of page